Před odletový email

07.07.2019

Třetí email ZDE

Milí účastníci výpravy na camporee do Portugalska, milí rodiče.
Již za necelý měsíc odjíždíme na camporee, proto dokončujeme poslední přípravy před cestou a pro Vás důležité informace, jsme shrnuli do dopisu, který je v příloze. Najdete v něm snad vše, co před odjezdem potřebujete vědět.
Budete-li i přesto mít nějaké dotazy, nebo dojde-li k nějaké nepředpokládané události, obraťte se s důvěrou na vedoucího svého sdružení. Kontakty jsou zde:
ČS: R. Buchtel +420 739345690, roman@pathfinder.cz

MSS: L. Jureček +420 731501286, luc.jurecek@icloud.com

SZ: J. Šolc +421 907091144, yansolc@gmail.com 

Letenky pro Vás budeme mít připraveny na letišti. Na Vás je nezapomenout svůj pas nebo občanský průkaz a také vytištěné a podepsané dva dokumenty, jejich odkaz ke stažení je uveden v dopise.
Zabalte si také tak, aby jste na letišti neměli problémy. K dispozici máte batoh nebo kufr, který může vážit až 20 kg. Ten bude v nákladovém prostoru letadla. Do příručního batůžku si dejte jen doklady, peníze, sváču a třeba nějakou knížku. Nesmí tam však být tekutiny a ani žádný ostrý předmět (nůž, nůžky apod.)
Nechali jsme vyrobit moc pěkné šátky na tuto akci, které vypovídají o tom, že jsme z ČR a SR. Vezmeme je s sebou a vy si je budete moct koupit. Máme pro každého dva, ale když někdo z Vás nevyužije tuto nabídku, bude možné si pořídit i více. Vy kteří jste už na camporee byli, víte že camporee je skvělá příležitost k výměně šátků pathfinderů z jiných zemí. Někteří mají opravdu pěkné kousky.
Mám pro Vás ještě jednu výzvu. Na camporee bude také možnost prožít bohoslužbu křtu. Bude tam skvělá atmosféra a pathfindeři z jiných zemí, kteří také chtějí udělat tento krok. Jestli uvažuješ o tom, že bys při této jedinečné příležitosti chtěl odevzdat svůj život našemu Bohu, pak je nejvyšší čas o tom říct svému vedoucímu KP na sdružení (kontakty jsou výše) On ti poví. co je třeba ještě před odletem zařídit.
Nezbývá mi tedy než Vám popřát pěkné prázdniny a také to, aby se Vám nic nepřihodilo a těšit se, že se 24.7. spolu setkáme. S některými už tady na letišti a společně pak na našem tábořišti v Portugalsku.--
David Čančík